Bankowość mobilna,Informacje o bankach,Innowacje,Serwisy transakcyjne

Taki będzie wygląd i oferta EnveloBanku

29 lip , 2017  

EnveloBank to projekt z 3.5 letnią historią. W założeniu miał ułatwić Bankowi Pocztowemu dotarcie do młodego klienta detalicznego i klientów biznesowych. Serwis transakcyjny EnveloBanku jest już dostępny, aplikację mobilną również można już pobrać. W tym wpisie pokaże jak wygląda jego system transakcyjny, aplikacja mobilna oraz oferta produktowa.

Oferta EnveloBanku

EnveloBank oferuje swoim klientom miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,50% (bez kwoty maksymalnej). Lokata jest dostępna wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej. Konto oszczędnościowe będzie oprocentowane tylko 0,40% do 10 000 PLN. Więcej szczegółów w TO.

Prowadzenie konta bieżącego jest darmowe. Opłata za kartę debetową jest 5 zł lub 0 zł jeśli posiadacz ma mniej niż 26 lat lub na konto wpłynęło 1000 zł i wykonano jedną transakcję kartą. Więcej szczegółów w TOiP.

200 zł moneybacku

EnveloBank oferuje nowym klientom moneyback w wysokości 20 zł miesięcznie (maksymalnie 200 zł rocznie). Do zdobycia takiej premii wystarczy raz w miesiącu zapłacić pay-by-linkiem lub wykonać jedną płatność kartą w Internecie. Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Aktywacja nowego klienta

Ciekawostką jest możliwość otwarcia rachunku przy pomocy certyfikatu kwalifikowanego. EnveloBank będzie również otwierał rachunki „na przelew” – chociaż na start jeszcze tej opcji nie będzie. Więcej szczegółów w regulaminie prowadzenia rachunkow.

Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

EnveloBank udostępnił klientom serwis transakcyjny w technologii RWD. Aplikacja mobilna jest dostępna na platformy Android i iOS. Dostawcą oprogramowania oraz projektu UI/UX jest Ailleron S.A.

Aplikację mobilną na Androida można pobrać tutaj, a na iOS tutaj.

Wygląd systemu transakcyjnego na desktopie

Wygląd systemu transakcyjnego na urządzeniach mobilnych

Wygląd aplikacji mobilnej

Jak Wam się podoba oferta i layout „nowego” Banku? 🙂

Aktualizacja 02.08.2017

EnveloBank na swoim fanpage podał informację, że dotychczasowi klienci Banku Pocztowego będą mogli korzystać z aplikacji EnveloBanku.

Będę wdzięczny za ocenę tego wpisu 🙂

Kilknij poniżej, by pozostawić ocenę

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu, dlatego masz niepowtarzalną okazję bycia pierwszym 🙂

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

, , , , , , , , , , ,


4 komentarze

  1. Edek pisze:

    Najs :] Zaskakujace ze w dobie onboardingu z wykorzystaniem wideoweryfikacji ktos probuje wskrzesic podpis kwalifikowany :]

  2. Hugo Barra pisze:

    Klon millenium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Spodobała Ci się ta strona? Daj znać znajomym :)