Bankowość mobilna

Deutsche Bank – aplikacja mobilna

30 maj , 2017  

Jeśli trafiłeś na tą stronę to prawdopodobnie jesteś klientem Deutsche Bank i jesteś zainteresowany korzystaniem z bankowości mobilnej.

Oddział Deutsche Bank w Polsce to pod kątem aktywów bank średniej wielkości. Bank posiada 400 tys. klientów.  Kilka lat temu wykonano modernizację systemu db easyNET. Dzięki wykorzystaniu technologii RWD, serwis obsługuje się bardzo wygodnie z poziomu smartfonu czy tabletu.

Jeśli chcesz mieć dostęp do usług bankowości Deutsche Bank ze swojego urządzenia mobilnego jesteś skazany na responsywną wersję serwisu db easyNET, ponieważ bank wciąż nie udostępnił swoim klientom aplikacji mobilnej. Warto dodać, że w tym niechlubnym gronie jest jeszcze Bank Pocztowy, Volkswagen Bank i Toyota Bank.

Będę wdzięczny za ocenę tego wpisu 🙂

Kilknij poniżej, by pozostawić ocenę

Średnia ocena: 3 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu, dlatego masz niepowtarzalną okazję bycia pierwszym 🙂

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

, , , ,


2 komentarze

 1. RR pisze:

  DB to porażka, niestety, najbardziej zacofany bank ale co zrobić, jak kredyt mnie (nas) tam trzyma.

  • MGW pisze:

   Spróbuj wypłacić 5000 Euro a’vista z kasy dowolnego banku w PL. Może 500 się uda. W DB nie ma problemu. Przy takich sytuacjach widać który bank ma moc.
   Elektronicznie wygląda słabiej niż inne banki stawiające na krzykliwy marketing i wydumany interface. Także wszystkie nowości wchodzą z opóźnieniem, np. kiedyś karty chipowe, może dlatego aby dać się nabić w butelkę tym, którzy skorzystają z nie do końca sprawdzonych nowinek technicznych w innych bankach. Ale dla mnie DB to synonim słowa bank. Szkoda, że klientów przejmuje Santander.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Spodobała Ci się ta strona? Daj znać znajomym :)