Bankowość mobilna

Bank Pocztowy – aplikacja mobilna

4 cze , 2017  

Jeśli trafiłeś na tą stronę to prawdopodobnie jesteś klientem Banku Pocztowego i poszukujesz jego aplikacji mobilnej na system Google Play lub iOS.

Bank Pocztowy zajmuje 17 miejsce wśród największych banków w Polsce (posiadając aktywa blisko 7 mld zł). Posiada aż 1,3 mln klientów (tylko blisko 200 tys. klientów korzysta z bankowości internetowej). Bank do tej pory oferował swoim klientom jedynie dostęp do serwisu transakcyjnego Pocztowy24, który nie jest wykonany w technologii RWD. Bank Pocztowy nie udostępnił swoim klientom również serwisu lajt.

Na początku 2014 roku w banku powstała koncepcja stworzenia marki Envelo Bank, która miała być skierowana do nieco młodszej grupy docelowej. Oczywiście zgodnie z podejściem „mobile first” miała powstać też aplikacja mobilna. Po 3,5 roku trwania projektu, Envelo Bank jest już w fazie Friends & Family, więc można przypuszczać, że rozwiązanie zostanie udostępnione klientom w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Powyższe nie zmienia faktu, że Bank Pocztowy wciąż nie udostępnił swoim klientom aplikacji mobilnej. Nie wiadomo również, czy każdy klient posiadający konto w banku, z chwilą startu Envelo Banku dostanie dostęp do ich aplikacji mobilnej.

Warto dodać, że w niechlubnym gronie banków bez aplikacji jest jeszcze Deutsche Bank, Volkswagen Bank i Toyota Bank.

[2019-09-14] Aktualizacja

Aplikacja mobilna Banku Pocztowego jest już dostępna – na razie mogą z niej korzystać klienci enveloBank, a wkrótce będzie dostępna również dla pozostałych klientów Banku Pocztowego. Jeśli chcesz sprawdzić, jak ocenią ją uzytkownicy, przejdź na podstronę aplikacja mobilna bank pocztowy.

Będę wdzięczny za ocenę tego wpisu 🙂

Kilknij poniżej, by pozostawić ocenę

Średnia ocena: 3.9 / 5. Liczba głosów: 10

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu, dlatego masz niepowtarzalną okazję bycia pierwszym 🙂

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

, , , ,


4 komentarze

 1. krzych pisze:

  ten bank to porażka. nie polecam mam z nim same problemy. czasami coś muszę zapłacić szybko i się okazuje że bank nie posiada tam ikony do przelewu . muszę przelewać do innego baku tracąc kase kasę za szybki prZelew i dokonywać transakcje ponownie. nie polecam

 2. Stiven pisze:

  Porażka bank pocztowy nie polecam dno i malaria

 3. matys pisze:

  A aplikacji jak nie było tak nie ma dla klientow pocztowego mają gdzieś swoich starych klientów

 4. Klientka pisze:

  Zdecydowanie nie polecam. Od 2 miesięcy nie mogę zrobić przelewu przez błąd w aplikacji i przez 2 miesiące nie mam odpowiedzi na zgloszoną reklamację. Konsultanci owszem mili ale kłamią i nic nie można z nimi załatwić. Do tego wszystkiego pobierana jest opłata za brak możliwości korzystania z tego pseudobanku. Ja się wypisuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Spodobała Ci się ta strona? Daj znać znajomym :)