Bankowość mobilna

Najlepsze bankowe aplikacje mobilne – sierpień 2017

26 sierpień , 2017  

Jak zmieniły się oceny bankowych aplikacji mobilnych w porównaniu do lipca? Które aplikacje poprawiły swoją ocenę, a które są gorzej oceniane? Sprawdź poniżej.

Biorąc pod uwagę najlepszą ocenę w Google Play oraz liczbę pobrań, nadal najlepszą bankową aplikacją mobilną jest IKO. Spadły oceny Nest Bank (użytkownicy jako przyczynę złych ocen podają problemy z dostępem do aplikacji oraz zdjęcie rudego chłopca) i BOŚBank24 (aplikacja nie jest de facto aplikacją, uruchamia jedynie przeglądarkę internetową). Minimalnie poprawiły się oceny Moje ING Mobile i BPS Mobilnie.

Wciąż jeszcze 4 banki nie udostępniły swoich aplikacji mobilnych: Deutsche Bank, Volkswagen Bank, Toyota Bank i Bank Pocztowy. BP wypuścił już informacje prasowe o aplikacji EnveloBank, jednak wciąż aplikacja nie jest dostępna. DB jest już prawie „wchłonięty” przez Bank Millenium, więc przy takiej perspektywie nie ma sensu pracować nad aplikacją. VW Bank z kolei zrezygnował z obsługi klientów detalicznych. Toyota Bank ze względu na swoją skalę (poniżej 50k aktywnych klientów, 1,5 mld PLN aktywów) raczej nie nadaje wysokiego priorytetu dla aplikacji mobilnej.

ranking aplikacji mobilnych sierpień 2017

Będę wdzięczny za ocenę tego wpisu 🙂

Kilknij poniżej, by pozostawić ocenę

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu, dlatego masz niepowtarzalną okazję bycia pierwszym 🙂

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

, , , , , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Spodobała Ci się ta strona? Daj znać znajomym :)