Bankowość mobilna,Informacje o bankach

Jak spełnić warunki każdej promocji bankowej?

16 październik , 2019  

Czasem widzisz reklamę konta z premią 400 PLN lub chcesz zamknąć konto i Bank oferuje Ci udział w promocji, w której za proste operacje płaci kilkaset złotych. W tym wpisie pokaże jak spełnić warunki każdej bankowej promocji.

Zacznijmy od tego co najczęściej Banki premiują:

  • transakcje BLIK,
  • płatności kartą,
  • wpływ wynagrodzenia.

Każdy z poniższych sposobów spełnia założenie: mam X PLN na swoim koncie osobistym, mogę tymi środkami wykonać jakąś operację, ale dokładnie X PLN musi wrócić na moje konto osobiste.

Jak spełnić warunki promocji obejmującej transakcje BLIK?

Załóż sobie konto w DiPocket, następnie doładuj je kodem BLIK. Potem środki możesz bezpłatnie przelać z powrotem na swoje konto bankowe.

Jak spełnić warunek płatności kartą?

Wystarczy założyć sobie konto w Revolut, a następnie doładować je kartą. Następnie można bezpłatnie przelać te środki z powrotem na rachunek bankowy. Zdecydowana większość Banków nie sprawdza kodów MCC transakcji kartą płatniczą.

Jak spełnić warunki promocji wymagającej wpływu wynagrodzenia?

Tutaj od razu trzeba zastrzec, że żaden Bank nie ma żadnych możliwości weryfikacji, czy dany numer konta (prowadzony przez inny bank) należy do klienta detalicznego, czy klienta firmowego. Technicznie można jedynie zweryfikować, czy imię i nazwisko nadawcy i odbiorcy są identyczne. Oczywiście algorytm bankowy może wymagać słowa „Wynagrodzenie” w tytule przelewu. Bank oczywiście może pokusić się o ręczne sprawdzenie każdego przelewu…

Jeśli Twoja promocja ma inne warunki niż 3 pokazane powyżej daj znać w komentarzach – postaram się opisać sposób w jaki możesz spełnić warunki promocji.

, , , , , , , , ,


2 komentarze

  1. Scorp pisze:

    A co jeśli bank sprawdza MCC i nie akceptuje płatnośći BLIK? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Spodobała Ci się ta strona? Daj znać znajomym :)